HUONE Helsinki

huone-laura-tomula
Laura Tomula

CEO, HUONE Helsinki
Tel: +358 (0) 40 764 4761
laura.tomula@huone.events

huone Jätkäsaari Anni Tenhunen
Anni Tenhunen

Sales Ambassador
Tel: +358 (0) 20 78 51 440 (Mon-Fri 7.30-17)
M: +358 (0) 40 482 3806
anni.tenhunen@huone.events

Huone Eveliina Sales Ambassador 400x400px
Eveliina Anttila

Sales Ambassador
Puh. +358 (0) 20 78 51 440 (ma–pe klo 7.30-17)
Mob. +358 (0) 401503154
eveliina.anttila@huone.events

 

Kristian Katisko

Key Account Manager
Mob. +358 40 546 9878
kristian.katisko@huone.events

HUONE Jätkäsaari

huone jätkäsaari LIisi Korhonen
Liisi Korhonen

Operations Manager
Mob. +358 40 678 2156
liisi.korhonen@huone.events

 

 

Sanna Härkönen_ HUONE Jätkäsaari 400x400px
Sanna Härkönen

Event Coordinator
sanna.harkonen@huone.events

Helmi Hakala

Event Coordinator
helmi.hakala@huone.events

HUONE Kamppi

Sara_HUONE Kamppi
Sara Salmenranta

Event Coordinator
sara.salmenranta@huone.events

Gitta_Huone Kamppi
Gitta Alm

Event Coordinator
gitta.alm@huone.events

HUONE International

evon-soderlund-huone
Evon Blomstedt - formerly Söderlund

Founder, CEO

HUONE Thomas Tuominen CFO 400x400px
Thomas Tuominen

CCO

Meri Mäkkylä

Marketing Manager
tel. +358 (0)40 675 4750
email: meri.makkyla@huone.events

huone-jaakko-eskola
Jaakko Eskola

Market Entry Manager
tel: +358 (0) 44 292 5083
email: jaakko.eskola@huone.events

Maria Häggblom

CFO
email: maria.haggblom@huone.events

Terhi Lindgren

Head of Talent Management
email: terhi.lindgren@huone.events