HUONE Jätkäsaari

huone-laura-tomula
Laura Tomula

CEO, HUONE Jätkäsaari
Tel: +358 (0) 40 764 4761
laura.tomula@huone.events

Huone Jätkäsaari Veera Wallendahr
Veera Wallendahr

Food & Beverage Manager
Tel: +358 (0) 44 971 3253
veera.wallendahr@huone.events

huone jätkäsaari LIisi Korhonen
Liisi Korhonen

Event Coordinator
liisi.korhonen@huone.events

Huone Jätkäsaari Viivi Vasko
Viivi Vasko

Sales Ambassador
Tel: +358 (0) 20 78 51 440 (Mon-Fri 7.30-17)
M: +358 (0) 40 727 9298
viivi.vasko@huone.events

huone Jätkäsaari Anni Tenhunen
Anni Tenhunen

Sales Ambassador
Tel: +358 (0) 20 78 51 440 (Mon-Fri 7.30-17)
M: +358 (0) 40 482 3806
anni.tenhunen@huone.events

HUONE International

evon-soderlund-huone
Evon Söderlund

Founder, CEO

jussi-soderlund-huone
Jussi Söderlund

Co-founder, COO

Meri Mäkkylä

Marketing Manager
tel. +358 (0)40 675 4750
email: meri.makkyla@huone.events

huone-jaakko-eskola
Jaakko Eskola

Market Entry Manager
tel: +358 (0) 44 292 5083
email. jaakko.eskola@huone.events

Ditty Damström

CFO
email: ditty.damstrom@huone.events

Terhi Lindgren

Head of Talent Management
email: terhi.lindgren@huone.events